• +90 212 236 04 80
  • Çevirmeci Sok. No:4 Ortaköy/Beşiktaş/İstanbul

Otelimiz

Otelimiz Hakkında

Otelimizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Kaldığınız süreyi en verimli kullanmanızı sağlayacak lokasyonda, size evinizdeki rahatlığı sağlayacak düzeyde hijyen, konfor sağlamayı amaçlamaktadır.

Otelimiz Bill Clinton, George Bush , Kraliçe Elizabeth’in istanbul ziyaretlerinde ilk durağı olan Ortaköy semtinde bulunmaktadır. İstanbulun en güzel boğaz manzarası yine Ortaköydedir. Meydana yürüyerek mesafemiz 1,5 dakikadır.

Deneyimimiz

15 Yıllık otelcilik deneyemimizle sizlere en iyi konforu yaşatmayı hedeflemekteyiz. Temizlik, rahatlık, konum, olanaklar , çalışanlar, fiyat/fayda konularında kendimizi eğiterek sizleri müşteriden ziyade misafir mantığı ile karşılamaktayız. Otelimizin Genel Müdürünün Cep telefonu dilek istek ve şikayetlerinizi anında bildirmeniz için 24 saat açıktır.

Konumumuz ORTAKÖY’de olduğundan ziyaretinizde zaman kaybı yaşamayacak. Toplu taşıma araçlarını kullanarak gitmek istediğiniz bölgeye kısa sürede ulaşabileceksiniz.

Bize ziyaret amacınızı ziyarete gelmeden evel bilgilendirirseniz, Size alternatif bir planda çıkartabiliriz. Kabul ettiğiniz takdirde geziniz hem zamandan kazandırıcı hemde bütçenizin altında gerçekleşecektir.